Yatak Odası Mobilyaları
Yatak Odası Mobilyaları

Yatak Odası Mobilyaları

Gardolaplar, karyolalar, çamaşırlıklar, şifonyerler, yatak modelleri, ve yatak başlıkları gibi ihtiyacınız olabilecek tüm yatak odası mobilyalarını yine size özel çalışmalar ile üretiyoruz. Aklınızda beğendiğiniz bir tasarım varsa bize gösterebilir veya çizebilirsiniz.

Sizin istekleriniz ve bizim tecrübelerimiz doğrultusunda size özel konsepti olan konforlu bir tasarımla beğeninize sunuyoruz. Küçük odalarınız için ölçünüze uygun şekilde imal ettiğimiz ray dolapları ile yer tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Yatak odası mobilyaları denince akla gelen her tarz mobilya ve onları bütünleyen aksesuarlar ile hayalinizdeki yatak odası takımı için özenle çalışıyoruz.

Yatak odası takımı edinirken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta depolama alanıdır. Özellikle yataklarınızı bazalı seçmeniz çok avantaj sağlayacaktır. Odanızın yapısı göz önünde bulundurularak elbise dolabınızın konumu ve ölçüsü de oldukça önemli bir karardır. Aynı zamanda gardolaplarınızın iç tasarımları ihtiyaçlarınızı karşılamalıdır. Ne kadar nereye çekmece koyulmalı, kaç raf ne kadar yükseklikte olmalı gibi ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenen kriterler daha konforlu kullanabileceğiniz dolapları belirler. Uzun yıllar edindiğimiz tecrübelerimize ek olarak özenle seçilmiş dayanıklı malzeme ve renk alternatifleri ile en doğru mobilyayı uzun yıllar kullanabilmeniz amacıyla sizler için üretiyoruz.

Bizimle iletişime geçmeden mobilya yaptırmayın….

Genç Mobilya

Kişiye özel mobilya imalatı için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

İletişim

MOBİLYA İMALATI

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen GENÇ MOBİLYA ve DEKORASYON, bilgi birikimi ve tecrübesini geniş ürün yelpazesi ile değerli müşterilerimize sunmaktadır.

kaliteli mobilya

Sağlam ve Dayanıklı Malzeme

Kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen Genç Mobilya kaliteli ve sağlam malzemeden taviz vermemektedir

profesyonel işçilik mobilya

Profesyonel ve Kaliteli İşçilik

Ürettiğimiz mobilyalarda titiz ve ince işçilik anlayışıyla siz değerl müşterilerimize hizmet vermekteyiz

mobilya memnuniyet garantisi

Memnuniyet Garantisi

Ürettiğimiz mobilyalarda müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur. Kişiye özel mobilyalarımız garantilidir.