TV ve Yaşam Ünitesi
TV ve Yaşam Ünitesi

TV ve Yaşam Ünitesi

Televizyonunuzda maçınızı veya dizinizi izliyorsunuz. Ancak eksik bişeyler var gibi. Televizyon göz hizanızda değil. Ya da salona yakışmayan bir durumda duruyor. Tasarım eksik… işte böyle anlarda Genç Mobilya ve dekorasyon sizin için en uygun tv ünitesini sizin için imal edecektir.

Tv üniteleri ya da yaşam ünitelerinde tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanıp şekillenir. Ünitelerde genel olarak kullanılan dolap, çekmece, vitrin, uydu alıcıları gibi bölümler modern bir şekilde imal edillir. salon mobilyalarınıza uygun olan malzeme ve renklerden üretilir.

Üretimde kullanılan malzemeler; parlak veya mat olarak iki şekildedir. Suntalam veya mdf lam gövde ve pano yapımında kullanılır. Kapak ve çekmecelerde high gloss, akrilik, membran kullanılır. Bu malzemeler gövde ve pano yapımında da kullanılır. Aynı zamanda ham mdf den üretilip lake boya da yapılabilir. Tamamen ahşap malzemelerdende üretilip boyanabilir isteklerinize görede ünitelerimizin fiyatları değişmektedir.

Genç Mobilya

Kişiye özel mobilya imalatı için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

İletişim

MOBİLYA İMALATI

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen GENÇ MOBİLYA ve DEKORASYON, bilgi birikimi ve tecrübesini geniş ürün yelpazesi ile değerli müşterilerimize sunmaktadır.

kaliteli mobilya

Sağlam ve Dayanıklı Malzeme

Kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen Genç Mobilya kaliteli ve sağlam malzemeden taviz vermemektedir

profesyonel işçilik mobilya

Profesyonel ve Kaliteli İşçilik

Ürettiğimiz mobilyalarda titiz ve ince işçilik anlayışıyla siz değerl müşterilerimize hizmet vermekteyiz

mobilya memnuniyet garantisi

Memnuniyet Garantisi

Ürettiğimiz mobilyalarda müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur. Kişiye özel mobilyalarımız garantilidir.