Mutfak Dolapları
Mutfak Dolapları

Mutfak Dolapları

Ev dekorasyonunda içinize sinen doğru kararları almak her zaman kolay olmayabilir. Çok fazla detayı bir arada düşünmek oldukça yorucu olacaktır. Ancak her baktığınızda keyif alacağınız bir sonuca ulaşmak için biraz yaratıcılık ve uyum ile başarılı sonuçları birlikte elde edebiliriz. Dekorasyonda kurallar yoktur..

MUTFAK DOLAPLARI

İster şık ister sade ister kullanışlı ister gösterişli yada hepsi bir arada. kendi zevkinizi yansıtabilir ve size yıllarca hizmet verecek dayanıklılık ve kalitede mutfak dolaplarına sahip olabilirsiniz.

Mutfak dekorasyonu yaptırırken vermeniz gereken ilk karar dolaplarınızın ve tezgâhınızın hangi malzemeden yapılacağıdır. mutfak dolaplarının ana gövdesi ve kapakları farklı malzemeden kullanılabilir. gövde yapımında seçilecek en kaliteli malzeme MDF dir. ayrıca dolaplarınızın ömrünü uzatmak için frenleme sistemine sahip menteşeler tercih etmelisiniz. bu sayede çekmece ve kapakları hızlıca kapattığınızda bile frenleme sistemli menteşe ile yavaşça kapanacaktır.

PVC MUTFAK DOLAPLARI

Suntalam dediğimiz malzemeye kıyasla daha ince ve sert levhadan oluşur. yüzeyi melamin kaplı olması sebebiyle suya ve rutubete daha dayanıklı bir malzemedir. mutfak dolabının kapak ölçülerine göre kesilir ve kenar kısımları 1mm kalınlığında pvc ile kaplanarak kapak son halini alır. düz renkler, ahşap desenli renkler, parlak veya mat gibi çeşitli renk seçenekleri mevcuttur. suntalama göre daha maliyetli ve kalitelidir.

MEMBRAN MUTFAK DOLAPLARI

Membran kapakların çok fazla renk ve model seçeneği olması en önemli özelliğidir. kapakların üzerine yapılan kaplamaların şekline bağlı olarak sonradan kapakların üzerine istenilen farklılıkta motif verilebilmektedir. membran kapak üzerine farklı şekil ve desenlerde motif verilerek farklı tasarımlarda dekorasyon yapabilmeyi olanak sağlar. bu açıdan membran kapaklar model fazlalığından dolayı mutfak dekorasyonunda oldukça fazla tercih edilir. buna ek olarak membran kapakların yapımında kullanılan malzemeler birinci kalitedir. kalitesiz malzemeden yapılan mutfak kapakları zamanla ışık ve güneşin de etkisiyle solmakta ve daynıklılık açısından sorun oluşturmaktadır. genç mobilya ve dekorasyon olarak kullandığımız membran kapaklar birinci kalite pvc folyo ve tutkal kullanılmaktadır.

AKRİLİK MUTFAK DOLAPLARI

Akrilik kapaklar en dayanıklı kapaklardır. imalatında uygulanan işlemler dolayısıyla çok fazla motif ve tasarıma sahip değildir. birinci kalite malzeme ve işlem özelliklerine bağlı olarak kullanım açısından en uzun ömürlü kapaktır. özellikle renk solması ve çizilmeye son derece dayanıklıdırlar. parlak renkli kapaklar görünüş açısından oldukça şık durmakta ancak kapak kulplarının kenarları daha çok silinmeyi gerektirir. mat renkli kapaklar da hazırlanabilir ve kapaklarda el izi bırakma sıkıntısı da daha aza inmektedir.

LAKE MUTFAK DOLAPLARI

Lake kapak çeşidi ham mdf üzerine akrilik içerikli lake boya atılarak üretilir. ipek mat veya parlak lake çeşitleri ile boyanır. sınırsıza yakın renk seçeneği mevcuttur. hem modelli hemde düz kapaklarda uygulanır. genelde country tarz mutfaklarda tercih edilir ve fiyat olarak membran ve akrilikten daha pahalıdır.

Genç Mobilya

Kişiye özel mobilya imalatı için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

İletişim

MOBİLYA İMALATI

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen GENÇ MOBİLYA ve DEKORASYON, bilgi birikimi ve tecrübesini geniş ürün yelpazesi ile değerli müşterilerimize sunmaktadır.

kaliteli mobilya

Sağlam ve Dayanıklı Malzeme

Kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen Genç Mobilya kaliteli ve sağlam malzemeden taviz vermemektedir

profesyonel işçilik mobilya

Profesyonel ve Kaliteli İşçilik

Ürettiğimiz mobilyalarda titiz ve ince işçilik anlayışıyla siz değerl müşterilerimize hizmet vermekteyiz

mobilya memnuniyet garantisi

Memnuniyet Garantisi

Ürettiğimiz mobilyalarda müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur. Kişiye özel mobilyalarımız garantilidir.