Bebek ve Çocuk Odası Mobilyaları
Bebek ve Çocuk Odası Mobilyaları

Bebek ve Çocuk Odası Mobilyaları

Yaşadığımız dönemde evin en küçük odası mutlaka bebek, çocuk ve genç odası olarak planlanmaktadır. Çalışma masası, yatağı, kitaplığı ve dolapları gibi ihtiyaçlarını da düşünürseniz aslında birbirinden bağımsız parçalar olarak değil kombine edilmiş tasarım mobilyalar ile evinizin bütününe uyum sağlamalısınız. İster kız ister erkek çocuk olsun hem evinizin genelini hemde sizin istek ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak size özel estetik bebek, çocuk ve genç odaları tasarlayabiliriz. Çok çocuklu aileler için ranzalı genç odaları da mevcuttur.

Çocuk odası alırken dikkat edilmesi gereken noktalar var. Alanı en verimli şekilde kullanabilmek için yaşam alanının rahatlığı için oldukça önemli. Genç odası takımları mobilya modüllerinde karyola, dolap, çalışma masası, komodinler, çamaşırlık, cibinlik gibi ürünlerden hangisine ihtiyacınız var. İlk önce bunu belirlemeli ve ihtiyacınız olan modülleri tercih etmelisiniz.

Bebek odası mobilyalarında ise beşik modellerinin sallanma mekanizması ve büyüyen karyola özelliğini (bu özellik çocuklarınızı bebeklikten gençliğe geçerken sizi ek masraflardan kurtarır) ihtiyaç durumunuza göre tercih edebilirsiniz.

Genç Mobilya

Kişiye özel mobilya imalatı için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

İletişim

MOBİLYA İMALATI

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen GENÇ MOBİLYA ve DEKORASYON, bilgi birikimi ve tecrübesini geniş ürün yelpazesi ile değerli müşterilerimize sunmaktadır.

kaliteli mobilya

Sağlam ve Dayanıklı Malzeme

Kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen Genç Mobilya kaliteli ve sağlam malzemeden taviz vermemektedir

profesyonel işçilik mobilya

Profesyonel ve Kaliteli İşçilik

Ürettiğimiz mobilyalarda titiz ve ince işçilik anlayışıyla siz değerl müşterilerimize hizmet vermekteyiz

mobilya memnuniyet garantisi

Memnuniyet Garantisi

Ürettiğimiz mobilyalarda müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur. Kişiye özel mobilyalarımız garantilidir.