Banyo Dolapları
Banyo Dolapları

Banyo Dolapları

Banyonuzda evin diğer alanlarına göre daha az vakit geçiriyor olsanız bile banyonuzun da şık ve kullanışlı olmasını istersiniz. iyi tasarlanmış bir banyo diğer odalar kadar huzur ve mutluluk hissettirebilmeli. evinizin veya ofisinizin banyosunu banyo dolabı, havlu dolabı ve klozet yanı dolabı çeşitleriyle modern veya klasik dekorasyonlarla zenginleştirebilirsiniz.

Ahşabın doğal görünümündeki şıklığa sahip olabilir ve aynı zamanda ahşaptaki hiçbir problemi size yaşatmayacak PVC banyo dolaplarını seçebilirsiniz. Ya da tercihinize daha konforlu olacak şekilde modern ve klasik tarzlara uyum sağlayabilen lüks banyo dolapları ve hilton banyo seçeneklerini siz müşterilerimize sunabiliriz.

Gövde kısmını ister Mdf, ister High Gloss seçebilir, kapakları ise Membran, Akrilik, High Gloss, Mdf Lam, Mdf Lake ve Sunta Lam olarak seçebilirsiniz. Kapakları dilerseniz Oymalı İngiliz – Fransız modellerinden de seçebilirsiniz.

Ayrıca Banyo için Fayans, Mermer, Granit, Çimstone, Seramik, Cam Mozaik işleriniz de dilerseniz firmamız tarafından yapılmaktadır.

Banyo tasarımı yaparken dolaplar, seramikler, ve kullanılacak aksesuarlar özenli seçilmesi gerekir ve telafisinin pek zor olacağı alanlardır.

Ürünlerimizde kullandığımız birinci sınıf malzeme ve titiz işçiliğimiz ile sizlere kaliteli, dayanıklı banyo dolapları üretebilmek için çalışıyoruz. Banyonuzun size ait özel bir yer olması, bizim için daha akılcı detaylar, daha kaliteli materyal ve uzun ömürlü ürünler anlamına gelmektedir.

Genç Mobilya

Kişiye özel mobilya imalatı için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

İletişim

MOBİLYA İMALATI

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen GENÇ MOBİLYA ve DEKORASYON, bilgi birikimi ve tecrübesini geniş ürün yelpazesi ile değerli müşterilerimize sunmaktadır.

kaliteli mobilya

Sağlam ve Dayanıklı Malzeme

Kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen Genç Mobilya kaliteli ve sağlam malzemeden taviz vermemektedir

profesyonel işçilik mobilya

Profesyonel ve Kaliteli İşçilik

Ürettiğimiz mobilyalarda titiz ve ince işçilik anlayışıyla siz değerl müşterilerimize hizmet vermekteyiz

mobilya memnuniyet garantisi

Memnuniyet Garantisi

Ürettiğimiz mobilyalarda müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur. Kişiye özel mobilyalarımız garantilidir.