Antre ve Koridor Mobilyaları
Antre ve Koridor Mobilyaları

Antre ve Koridor Mobilyaları

Evinize ilk girdiğinizde dikkatinizi ilk çeken şey kesinlikle antre ve koridordur. Antrenizdeki vestiyer, portmento, ayakkabı dolabı, ve dresuar aynası ile birlikte gözünüze çarpacaktır. Antrenizin yapısına göre farklılık gösteren tasarımlar değişir. Dar alanlar için açık renkler kullanılması tavsiye edilir.

Portmento ve Vestiyer

Vestiyer genellikle evin dış kapısına yakın yerde konumlanan askılıklar ve dolaplardır. Evin giriş alanında oluşan daralmalar göz önüne alındığında vestiyer ve ayakkabılıkların seçimi oldukça önemli olmaktadır. Genç Mobilya ve Dekorasyon olarak kullanacağınız alanın ölçüleri, vestiyerin konumlanması istenen yer, ışık durumu gibi hususlar göz önüne alınarak farklı kombinasyonlarda aynalı ve sürgülü v.b. vestiyer önerileri sunarız.

Evinize gelen misafirlerinizi ilk karşıladığınız alanlar için misafirlerinize verdiğiniz değeri hissettiren özel tasarım vestiyer ve portmanto imalatlarımız için bizimle iletişime geçin.

Dresuar

Dresuar kapıyı açıp daireniz ilk girdiğinizde sizi karşılayan ve evden çıkarken son kez üstünüz kontrol ettiğiniz dresuar ve ayna takımı yine Genç Mobilya Dekorasyonda... antrenizdeki dresuar hem çok kullanışlı hem de oldukça hoş bir görüntü kazandıracaktır. önemli olan nokta ise; vestiyerinizle ayakkabı dolabınızla ve hatta kapılarınızı bile göz önüne alarak uyumlu şekilde tasarlanmış olmasıdır.

Genç Mobilya

Kişiye özel mobilya imalatı için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

İletişim

MOBİLYA İMALATI

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen GENÇ MOBİLYA ve DEKORASYON, bilgi birikimi ve tecrübesini geniş ürün yelpazesi ile değerli müşterilerimize sunmaktadır.

kaliteli mobilya

Sağlam ve Dayanıklı Malzeme

Kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen Genç Mobilya kaliteli ve sağlam malzemeden taviz vermemektedir

profesyonel işçilik mobilya

Profesyonel ve Kaliteli İşçilik

Ürettiğimiz mobilyalarda titiz ve ince işçilik anlayışıyla siz değerl müşterilerimize hizmet vermekteyiz

mobilya memnuniyet garantisi

Memnuniyet Garantisi

Ürettiğimiz mobilyalarda müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur. Kişiye özel mobilyalarımız garantilidir.