Ahşap Kapı Çeşitleri
Ahşap Kapı Çeşitleri

Ahşap Kapı Çeşitleri

İç mekan kapıları evinizin tasarımı için detay gibi gözükse de aslında büyük önem taşır. bu yüzden seçtiğiniz kapının odanın rengine modeline uygun olması evinizi olduğundan daha güzel gösterir ve bütünlüğü sağlamaya yardımcı olur. iç mekan kapıları görsel zevkinize hitap etmesi kadar dayanıklılığı, kullanım kolaylığı ve uzun yıllar sorunsuz çalışması da oldukça önemlidir.

En doğru iç mekan kapılarını edinmek için aklınızdaki veya çevrenizde görüp beğendiğiniz motifleri bize tarif etmeniz veya size sunduğumuz binlerce çeşitten birini seçmeniz yeterli olacaktır...

Ahşap Kapılar

Ahşap kapı dayanıklı olması ile birlikte bakımı da oldukça kolaydır. %100 ağaç malzemeden üretilir. Ahşap kaplama değildir. Birçok renk seçeneği ile montaj ettirilmesi mümkün olan bu ahşap kapılar evinizin duvarlarının rengine, koltuk takımlarınızın desenlerine göre uyumlu olup olmaması seçici bir unsurdur. Bu yüzden ürün çeşitliliği fazla olan firmaları tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır. Satın alacağınız ahşap kapıları uzun yıllar rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

Ahşap Kaplama Kapılar

iç mekan kapılarında en çok tercih edilen kapı türüdür. yüzeylerine boya gerekmez ve sadece cila uygulanır. hem oda hem de WC kapısı olarak kullanılır. istenilen ölçüde üretilebilir. ayrıca çift kanat olarak da üretmek mümkündür. fiyat açısından komple masif kapaklara göre daha uygundur.

Doğal ahşap kaplama olduğundan dolayı görünümü tamamen ahşaptır. gerçek ağaç hissi verecektir. görüntüsü oldukça şık ve bakımı kolaydır. güneş ışınlarına, çizilme ve darbelere karşı çok dayanıklıdır. uzun ömürlü kapılardır. iç mekanda her alanda kullanılan ahşap kaplama kapılar için çok fazla alternatif kaplama çeşitleri bulunur.

Lake Kapılar

Lake denilen aslında parlak kimyasal bir mobilya cilasıdır. hem renkli hem de renksiz olabilir. lake boyayı çok sıradan bir ahşap için uygulasanız bile pürüzsüz ve parlak görünümü sayesinde kusursuz bir mobilyaya dönüşüverir. Lake cilası ham MDF düz panel yada CNC kesim bir panel için de uygulanabilir. modeline desenine göre çerçeveli cam, kafesli cam, tek veya çift kanatlı olarak istenilen genişlikte üretilebilir.

Lake kapılar mobilya kapılara göre daha şık ve ekonomiktir. lake kapılar hava ile temas etmemesinden dolayı çok sağlıklıdır. temizliği kolaydır. güneş ışığı çizilmeler ve darbelere karşı dayanıklıdır. beyaz ve diğer renklerde kullanılabilir.

Amerikan Kapılar

Amerikan kapılar üretilirken kullanılan panelleri üretilmek istenen kapı modellerine göre değişiklik gösterir. 4mm kalınlığında kapının model ve deseninegöre uygulanan MDF paneldir.

İç mekanın her odasında ve WC ler de kullanılabilir. fiyat ve model açısından çok fazla çeşitlilik içerir. ekonomiktir, istenilen renge boyanabilir ve oldukça hafiftirler. iç mekan kullanıma çok uygundurlar.

Genç Mobilya

Kişiye özel mobilya imalatı için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

İletişim

MOBİLYA İMALATI

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen GENÇ MOBİLYA ve DEKORASYON, bilgi birikimi ve tecrübesini geniş ürün yelpazesi ile değerli müşterilerimize sunmaktadır.

kaliteli mobilya

Sağlam ve Dayanıklı Malzeme

Kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen Genç Mobilya kaliteli ve sağlam malzemeden taviz vermemektedir

profesyonel işçilik mobilya

Profesyonel ve Kaliteli İşçilik

Ürettiğimiz mobilyalarda titiz ve ince işçilik anlayışıyla siz değerl müşterilerimize hizmet vermekteyiz

mobilya memnuniyet garantisi

Memnuniyet Garantisi

Ürettiğimiz mobilyalarda müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur. Kişiye özel mobilyalarımız garantilidir.