Genç Mobilya

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen GENÇ MOBİLYA ve DEKORASYON, bilgi birikimi ve tecrübesini geniş ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Mutfak Dolapları

Mutfak Dolapları

Mutfak dekorasyonu yaptırırken vermeniz gereken ilk karar dolaplarınızın ve tezgâhınızın hangi malzemeden yapılacağıdır. mutfak dolaplarının ana gövdesi ve kapakları farklı malzemeden kullanılabilir. gövde yapımında seçilecek en kaliteli malzeme MDF dir.

Devamı
Banyo Dolapları

Banyo Dolapları

Banyonuzda evin diğer alanlarına göre daha az vakit geçiriyor olsanız bile banyonuzun da şık ve kullanışlı olmasını istersiniz. iyi tasarlanmış bir banyo diğer odalar kadar huzur ve mutluluk hissettirebilmeli

Devamı
Yatak Odası Mobilyaları

Yatak Odası Mobilyaları

Gardolaplar, karyolalar, çamaşırlıklar, şifonyerler, yatak modelleri, ve yatak başlıkları gibi ihtiyacınız olabilecek tüm yatak odası mobilyalarını yine size özel çalışmalar ile üretiyoruz.

Devamı
Bebek ve Çocuk Odası Mobilyaları

Bebek ve Çocuk Odası Mobilyaları

Yaşadığımız dönemde evin en küçük odası mutlaka bebek, çocuk ve genç odası olarak planlanmaktadır.

Devamı
TV ve Yaşam Ünitesi

TV ve Yaşam Ünitesi

Televizyonunuzda maçınızı veya dizinizi izliyorsunuz. Ancak eksik bişeyler var gibi. Televizyon göz hizanızda değil. Ya da salona yakışmayan bir durumda duruyor.

Devamı
Antre ve Koridor Mobilyaları

Antre ve Koridor Mobilyaları

Evinize ilk girdiğinizde dikkatinizi ilk çeken şey kesinlikle antre ve koridordur. Antrenizdeki vestiyer, portmento, ayakkabı dolabı, ve dresuar aynası ile birlikte gözünüze çarpacaktır.

Devamı
Ahşap Kapı Çeşitleri

Ahşap Kapı Çeşitleri

İç mekan kapıları evinizin tasarımı için detay gibi gözükse de aslında büyük önem taşır. bu yüzden seçtiğiniz kapının odanın rengine modeline uygun olması evinizi olduğundan daha güzel gösterir ve bütünlüğü sağlamaya yardımcı olur.

Devamı
Ahşap Raf Sistemleri

Ahşap Raf Sistemleri

Ahşap raf sistemleri sayesinde mağazalarda, ofis ya da evlerinizde alan depolama ve hacimsel genişlik avantajı kazanırsınız. gıda, giyim, giyim dışı farketmeksizin her sektör ve alanda kullanılabilir.

Devamı
Ahşap Merdiven ve Korkuluk

Ahşap Merdiven ve Korkuluk

Eviniz ofisiniz veya villanız bir bütün olarak düşünülmelidir. Kapılar oda takımları mobilyalar özel motiflerle tasarlanmışken merdiven ve tırabzanlarınız da standartlıktan kurtulmalı ve onlara uyum sağlamalıdır.

Devamı
Mağaza içi Dekorasyon

Mağaza içi Dekorasyon

Devamı
Özel Sipariş Mobilyları

Özel Sipariş Mobilyları

Genç mobilya ve dekorasyon da istediğiniz alana istediğiniz ölçü ve tasarımda özel sipariş ürünler de üretilmektedir. örneğin balkon dolabı, kiler dolabı, ahşap pergule ya da ofis mobilyası gibi ihtiyacınız her neredeyse o alana uygun ölçü ve malzemelerde imal edilir.

Devamı
Genç Mobilya

Kişiye özel mobilya imalatı için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

İletişim

MOBİLYA İMALATI

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen GENÇ MOBİLYA ve DEKORASYON, bilgi birikimi ve tecrübesini geniş ürün yelpazesi ile değerli müşterilerimize sunmaktadır.

kaliteli mobilya

Sağlam ve Dayanıklı Malzeme

Kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen Genç Mobilya kaliteli ve sağlam malzemeden taviz vermemektedir

profesyonel işçilik mobilya

Profesyonel ve Kaliteli İşçilik

Ürettiğimiz mobilyalarda titiz ve ince işçilik anlayışıyla siz değerl müşterilerimize hizmet vermekteyiz

mobilya memnuniyet garantisi

Memnuniyet Garantisi

Ürettiğimiz mobilyalarda müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur. Kişiye özel mobilyalarımız garantilidir.