Genç Mobilya ve Dekorasyon

1992 yılında beri hizmet veren atölyemizde her mekana uygun şık tasarımlarımızla, mobilyalarınıza ve evinize uygun ölçüde ve modelde ürünlerimizle müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için üretiyoruz. Binanız, eviniz ya da işletmeniz için anahtar teslim dekorasyon hizmeti vermekteyiz.

Raylı dolap sistemleri, Portmanto, Mutfak Dolapları, Banyo Dolapları gibi ihtiyaçlarınızı Adeko 3D programı desteği ile istekleriniz doğrultusunda sizlere özgün tasarımlar sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen GENÇ MOBİLYA ve DEKORASYON, bilgi birikimi ve tecrübesini geniş ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Son derece gelişmiş makinelere sahip olan firmamızın üretimleri arasında size ve mekanınıza özel Mutfak Dolabı, Banyo Dolabı, Yatak odası İmalatı, Genç Odası İmalatı, İç mekan Kapıları, Raylı Dolap, Gardırop, Portmanto, Kütüphane, Mobilya Bakım-Onarım, Mobilya ve Ahşap üzerine tüm tasarımlar mevcuttur. Hem üretim öncesi hem üretim sonrası sağladığı müşteri memnuniyeti ile farkını ortaya koyan GENÇ MOBİLYA ve DEKORASYON modern mobilya tasarımlarına ek olarak Mutfak dolapları, Mobilya Kapı, Banyo , Her türlü mobilya cilası-bakımı, Bahçe mobilyaları, Panjur ve dış cephe işlerini kurulum ve montajıyla birlikte yapmaktadır.

Müşterilerimizin tasarladıkları veya düşüncelerine eşlik ederek ihtiyaçlarınız doğrultusunda sürekli kendini yenileyen ve gelişen yapımızla zamanında, kaliteden ödün vermeden hizmet vermenin gururunu duyuyoruz.

İhtiyacınız olan kaliteli mobilyayı ürün ve renk yelpazemizden sizlerin seçtiği malzeme çeşitliliğinde ürettirmek için tek yapmanız gereken GENÇ MOBİLYA ve DEKORASYON ile iletişime geçmektir.

Ev dekorasyonunda içinize sinen doğru kararları almak her zaman kolay olmayabilir. Çok fazla detayı bir arada düşünmek oldukça yorucu olacaktır. Ancak her baktığınızda keyif alacağınız bir sonuca ulaşmak için biraz yaratıcılık ve uyum ile başarılı sonuçları birlikte elde edebiliriz.

Dekorasyonda kurallar yoktur...
genç mobilya fotoğraf
genç mobilya araç
Genç Mobilya

Kişiye özel mobilya imalatı için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

İletişim

MOBİLYA İMALATI

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen GENÇ MOBİLYA ve DEKORASYON, bilgi birikimi ve tecrübesini geniş ürün yelpazesi ile değerli müşterilerimize sunmaktadır.

kaliteli mobilya

Sağlam ve Dayanıklı Malzeme

Kaliteli ürün üretmeyi kendine ilke edinen Genç Mobilya kaliteli ve sağlam malzemeden taviz vermemektedir

profesyonel işçilik mobilya

Profesyonel ve Kaliteli İşçilik

Ürettiğimiz mobilyalarda titiz ve ince işçilik anlayışıyla siz değerl müşterilerimize hizmet vermekteyiz

mobilya memnuniyet garantisi

Memnuniyet Garantisi

Ürettiğimiz mobilyalarda müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur. Kişiye özel mobilyalarımız garantilidir.